Elegantná bazénová sprcha z nehrdzavejúcej ocele NIAGARA

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Praktickosť
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 7.8/10

Predstavujeme vám úžasnú bazénovú sprchu NIAGARA z elegantnej a lesklej nehrdzavejúcej ocele! Ideálna pre tých, ktorí milujú osviežujúce kúpanie v bazéne, ale nechcú, aby sa voda a nečistoty dostali do domu. Táto elegantná bazénová sprcha je navrhnutá tak, aby vás po kúpaní udržala v čistote a osviežila. Vďaka jednému postrekovaču a jednej batérii je táto sprcha ideálna na studenú vodu, takže vám poskytne osviežujúcu sprchu bez ohľadu na počasie. Táto bazénová sprcha vyrobená z leštenej nehrdzavejúcej ocele AISI 304 je štýlová a odolná, čo zaručuje, že vydrží dlhé roky.

Štvorcový postrekovač dodáva tejto už aj tak úžasnej sprche ďalší nádych elegancie, zatiaľ čo 1/2″ vnútorný závit na pripojenie vody zaručuje jednoduché pripojenie k existujúcemu vodovodnému potrubiu. Upevnenie sprchy je tiež hračka, pretože súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na jednoduchú inštaláciu. Výška sprchy od zeme je 2,02 m, čo je pre väčšinu ľudí ideálna výška na pohodlné sprchovanie pod ňou.

Vcelku je elegantná bazénová sprcha NIAGARA nevyhnutným vybavením pre každého majiteľa bazéna, ktorý chce udržiavať svoj bazén čistý a hygienický. Vďaka elegantnému dizajnu, odolnej konštrukcii a jednoduchej inštalácii sa táto bazénová sprcha určite stane hitom pre každého, kto rád trávi čas vo vode. Tak prečo čakať? Doplňte svoju záhradnú oázu o bazénovú sprchu NIAGARA ešte dnes!

Cena v čase recenzie: 632,54 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Elegantná bazénová sprcha z nehrdzavejúcej ocele NIAGARA.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Multifunkčný sprchový panel z nehrdzavejúcej ocele

Multifunkčný sprchový panel z nehrdzavejúcej ocele

» Ďalší Lacná solárna sprcha Marimex DUO

Lacná solárna sprcha Marimex DUO