Solárne sprchy

Zelená solárna sprcha Leaf dokonale zapadajúca do záhrady

S 220 cm vysokou solárnou sprchou získate horúcu vodu v 23-litrovom plastovom zásobníku. Veľká sprchová hlavica s vlastným odvzdušňovačom poskytuje nádherný pôžitok zo sprchovania. Pomocou kohútika s pákovým ventilom môžete rýchlo a jednoducho nastaviť požadovanú teplotu vody.

Cena v čase recenzie: 278,40 €

Záhradná sprcha HANSCRAFT Easy Sun so solárnou základňou

Úsporná solárna sprcha Easysun z radu Hanscraft vás zaujme svojou praktickosťou a prakticky nezničiteľným dizajnom. Skladá sa zo základne vyrobenej z jednodielneho a veľmi odolného plastového modulu, čiernej stredovej trubice a komfortnej hlavice. Veľkou výhodou je vysoký objem vody 20 litrov aj pevný plastový výlisok vo vnútri stredovej časti, ktorý nahrádza krémovú hadicu, ktorej nevýhodou je, ako všetci vieme, riziko prasknutia.

Cena v čase recenzie: 111,99 €

Výkonná hliníková solárna sprcha UNO 35 l s LED svetlom

Luxusný spôsob sprchovania vonku? Výkonná hliníková solárna sprcha UNO 35 l s LED osvetlením je dokonalým riešením pre vaše potreby v exteriéri. Vďaka veľkému objemu 35 l si môžete vychutnať pohodlné sprchovanie teplou alebo vlažnou vodou. Táto záhradná sprcha je navrhnutá tak, aby ohrievala vodu privádzanú zo záhradnej hadice pomocou slnečných lúčov a tela sprchy ako solárneho kolektora.

Cena v čase recenzie: 290,89 €

Solárna vonkajšia sprcha z odolného plastu

Solárna sprcha je vyrobená z odolného plastu s 20-litrovou nádržou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením v zásobníku (telese). Pripojenie k vodovodnému systému je veľmi jednoduché, sprchu možno pripojiť pomocou rýchlospojky k štandardnej záhradnej hadici.

Cena v čase recenzie: 107,78 €

Biela solárna spracha – luxus k bazénu

Vychutnajte si božský luxus bieleho solárneho postrekovača, ktorý je honosným doplnkom vášho majestátneho bazéna. Nie je to len doplnok, je to vyhlásenie, svedectvo vášho elegantného vkusu a vycibreného životného štýlu. Pozdvihnite svoj zážitok z bazéna týmto nebeským stelesnením luxusu – solárnou sprchou v rafinovanom bielom vyhotovení. Táto solárna sprcha, precízne vyrobená so značným objemom 30 l a účinným 1/2″ bočným pripojením na vodu, je stelesnením triedy a pohodlia.

Cena v čase recenzie: 651,27 €

Hliníková solárna sprcha s LED svetlom UNO 35 l

Solárna sprcha UNO s nevídaným objemom 35 litrov zabezpečuje dokonalý ohrev vody zo záhradnej hadice. Tým sa zabezpečí stály prísun teplej alebo vlažnej vody na sprchovanie. Túto hliníkovú sprchu stačí umiestniť na slnečné miesto, pripojiť ju k vodovodnej sieti a telo sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor, sa samo postará o ohrev vody.

Cena v čase recenzie: 344,99 €

Lacná malá solárna sprcha s kapacitou nádrže 8 l

Ak ste si niekedy pomysleli: “Chcel by som sa sprchovať na záhrade bez toho, aby som si zvýšil účet za elektrinu”, mám pre vás riešenie. Pozrite si záhradnú sprchu UNO, lacnú malú solárnu sprchu, ktorá sa vysmieva do tváre vašej bežnej vnútornej sprche, ktorá žerie elektrinu alebo plyn. Tento malý chlapík je taký ekologický, že na ohrev vody využíva solárnu energiu. Nielenže využíva silu slnka ako nejaký superhrdina, ale jeho telo slúži ako solárny kolektor. Takže zatiaľ čo sa vy vyhrievate pod jeho prúdom, on je zaneprázdnený nasávaním lúčov pre vašu ďalšiu sprchu. Je to celkom multitasker, však?”

Cena v čase recenzie: 41,20 €

Čierna solárna sprcha UNO 20 l

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie, aby zabezpečila ohrev vody úplne zadarmo pomocou ekologického zdroja ohrevu – solárnej energie. Pojme až 20 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Horná sprchová hlavica je vybavená kĺbom na polohovanie. Ak je sprcha odpojená a ventil je uzavretý, nedochádza k úniku vody.

Cena v čase recenzie: 108,90 €

Solárna sprcha Lidl PARKSIDE RDS 18 A1

Už vás nebaví sprchovať sa studenou vodou pred vstupom do záhradného bazéna alebo po jeho opustení? Už sa nemusíte obávať, pretože Lidl prináša dokonalé riešenie vášho problému v podobe svojej najnovšej ponuky, solárnej sprchy PARKSIDE RDS 18 A1. Táto neuveriteľná sprcha využíva silu slnečných lúčov na ohrev vody v integrovanej 18-litrovej nádrži, vďaka čomu si môžete dopriať osviežujúcu a teplú sprchu kdekoľvek v záhrade.

Cena v čase recenzie: 112,32 €

Lacná závesná solárna sprcha 15l ideálna na chatu

Máte už dosť studenej sprchy pri kempovaní alebo na chate? Máme pre vás ideálne riešenie – lacný 15l solárny sprchový záves! Táto závesná solárna sprcha je nielen cenovo dostupná, ale aj neuveriteľne užitočná. Môžete ju používať pri kempovaní alebo aj doma na záhrade. A čo je na tom najlepšie? Nepotrebuje žiadnu elektrinu! Slnko urobí všetku prácu za vás.

Cena v čase recenzie: 11,61 €

Zahnutá dizajnová solárna sprcha SPRING z hliníka

Solárna sprcha od talianskeho výrobcu Formidra SPRING so zakriveným oplachom nôh a jedinečným dizajnom inšpirovaným veľkou sestrou DADA. Je tiež vyrobená z hliníka, len v menšej verzii. Samonosná konštrukcia sprchy je navrhnutá ako 30-litrový zásobník vody a zároveň solárny kolektor, ktorý využíva slnečnú energiu na ohrev vody. Tento ohrev je teda úplne zadarmo.

Cena v čase recenzie: 763,50 €

Menšia solárna sprcha s ručnou sprchovou hlavicou

Vychutnajte si teplú sprchu pri bazéne alebo v záhrade s touto praktickou solárnou sprchou! Má 8-litrovú nádrž a na ohrev vody využíva solárnu energiu. Keďže na ohrev vody nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenie, solárna sprcha je energeticky úsporná a šetrná k životnému prostrediu. Nádrž je vyrobená z bezpečného PVC. Čierna farba pomáha zvyšovať absorpciu tepla.

Cena v čase recenzie: 138,10 €

Luxusná hliníková solárna záhradná sprcha Fantasy Rain 34 L

Luxusná záhradná solárna sprcha v striebornej imitácii hliníka Fantasy Rain 34 l je skvelým doplnkom každého vonkajšieho priestoru. Táto solárna sprcha vám umožní užívať si príjemne teplú vodu bez akýchkoľvek nákladov na životné prostredie alebo vašu peňaženku. Solárna sprcha je navrhnutá tak, aby sa plnila len studenou vodou v zásobníku, ktorý absorbuje slnečnú energiu a ohrieva vodu na teplotu 50 °C, čím vám poskytuje osviežujúcu a príjemnú sprchu.

Cena v čase recenzie: 282,52 €

Skladacia záhradná solárna sprcha Hawaj Fantasy Rain 35 l

Sprchovanie po práci v záhrade, po opaľovaní alebo po vylezení z bazéna je také jednoduché! Stačí si zaobstarať skladací solárny sprchovací kút Hawaii Fantasy Rain 35L. Jednoduchý, elegantný dizajn inšpirovaný Havajskými ostrovmi slúži ako zásobník vody aj ako solárny kolektor. Teplú vodu môžete mať rýchlo, ekologicky a bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí na jej ohrev. Teplotu vody môžete ľahko regulovať pomocou pákového kohútika. Slnko vám spoľahlivo ohreje vodu od apríla do septembra a niekedy aj oveľa dlhšie.

Cena v čase recenzie: 249,65 €

Lacná solárna záhradná sprcha 18 L pre bazén

Pýtate sa, ako sa po osviežujúcom kúpeli v bazéne opláchnuť teplou vodou bez toho, aby ste museli platiť za ohrev vody? Nehľadajte nič iné ako lacnú solárnu bazénovú sprchu s veľkorysým objemom 18 litrov! Vďaka výške 215 cm môžu sprchu používať aj najvyšší jedinci bez toho, aby sa museli hrbiť ako hrbáč. A vďaka otočnej sprchovej hlavici môžete vodu ľahko nasmerovať tam, kam chcete.

Cena v čase recenzie: 126 €

Veľká solárna sprcha Uno 35 L

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 35 litrov na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je vybavená aj samostatným kohútikom vo výške kolien na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 215,02 €

Zelená solárna sprcha Formidra Big HAPPY

Solárnu sprchu možno použiť v každej záhrade. Chcete sa osviežiť počas horúcich dní alebo sa umyť pred plávaním v bazéne? Žiadny problém. Ak sa opláchnete pred vstupom do bazéna (či už nadzemného, zapusteného alebo len nafukovacieho), vyhnete sa zbytočnému znečisteniu vody v bazéne. Smyjete zo seba pot, prebytočný opaľovací krém, prach, drobné nečistoty a ušetríte si starosti s častým čistením bazéna. Nehovoriac o zníženej spotrebe bazénovej chémie. Po plávaní príde vhod aj sprcha s čistou vodou. Solárnu sprchu Formidra Big Happy môžete používať, aj keď nevlastníte bazén.

Cena v čase recenzie: 290,89 €

Lacná solárna sprcha Marimex DUO

Solárna záhradná sprcha DUO je lacné a ekologické riešenie, ktoré vám zabezpečí neustály prísun teplej vody počas celého leta. Voda vo vnútri sprchy sa ohrieva pomocou solárnej energie a môže dosiahnuť teplotu až 60 °C. Nádrž na vodu má objem 17 litrov. Môže teda poskytnúť krátku sprchu pre niekoľko osôb. Sprcha však musí byť neustále pripojená k prívodu vody, bez ktorého nie je sprchovanie možné. Ak je sprcha odpojená a pákový ventil je zatvorený, nedochádza k úniku vody.

Cena v čase recenzie: 81,11 €

Moderná solárna záhradná sprcha s objemom 20 l

Dostupná investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti a určite sa oplatí. A tu v dizajne, ktorý sa hodí priamo do vonkajšieho priestoru. Existuje mnoho dôvodov, prečo si zaobstarať túto praktickú vonkajšiu solárnu sprchu. Solárna sprcha UNO STYLE v zelenej farbe pojme až 20 litrov vody. Vonkajšia solárna sprcha v zelenej farbe sa hodí do každej záhrady. Poslúži nielen pri bazéne, ale aj kdekoľvek v záhrade, na terase, chate alebo na dvore, kam si chodíte dobíjať energiu alebo si užívať záhradkárčenie.

Cena v čase recenzie: 167,90 €

Záhradná sprcha UNO so solárnym kolektorom na 22 l vody

Záhradnú sprchu UNO s objemom 20 litrov môžete používať celé leto, buď samostatne, alebo pri bazéne na sprchovanie pred kúpaním. Úplne ekologický ohrev vody pomocou solárnej energie šetrí planétu aj vašu peňaženku. Teplota vody vo vnútri sprchy môže dosiahnuť dokonca až 60 °C, takže sa nenechajte opariť. Telo sprchy slúži ako solárny kolektor s veľkým objemom vody, takže sa pod sprchou môže vystriedať niekoľko ľudí.

Cena v čase recenzie: 103,62 €

Prenosná solárna sprcha Marimex UNO 14

Solárne sprchy sú ekonomickou možnosťou osvieženia v exteriéri. Oceníte ju po práci a športe alebo jednoducho počas sparných dní. A ak sa osprchujete zakaždým pred vstupom do bazéna, udržíte vodu dlhšie čistú. Z vody zmyjete pot, drobné nečistoty a prebytočný opaľovací krém. Prenosná solárna sprcha UNO so 14-litrovým zásobníkom je vyrobená z polypropylénu a môžete ju používať na záhrade, na chate alebo pri kempovaní.

Cena v čase recenzie: 117,90 €

Solárna bazénová sprcha Hanscraft Blue Rainbow 2 s nožným kohútikom

Druhá zo série solárnych spŕch HANSCRAFT Blue Rainbow 2 je vysoká 214 cm a od lacného modelu Blue Rainbow 1 sa líši tým, že má aj nožný kohútik, čo je veľmi praktická vec. Môžete si pohodlne opláchnuť nohy, napríklad pred vstupom do bazéna alebo vírivky. Ohrev vody v tomto modeli zaručuje aj čierny povrch solárnej sprchy. Je tiež vybavená dizajnovým strieborným pruhom uprostred, čo ocenia nároční zákazníci.

Cena v čase recenzie: 153,47 €

Hliníková solárna sprcha 40 l pre záhradný bazén

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 40 l na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je vybavená aj samostatným kohútikom vo výške kolien na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 540,57 €

Luxusná solárna sprcha Dada Curve pre záhradný bazén

Solárna sprcha od talianskeho výrobcu Formidra DADA s nezávislou ručnou sprchou. Samonosná hliníková konštrukcia sprchy je navrhnutá ako nádrž na vodu s objemom 38 litrov a zároveň ako solárny kolektor, ktorý využíva slnečnú energiu na ohrev vody. Okrem toho má sprcha prípojku na teplú vodu, čo predlžuje jej používanie a umožňuje ju používať aj v chladnejšom počasí alebo mimo letnej sezóny.

Cena v čase recenzie: 820,85 €

1 2