Solárne sprchy

Lacná závesná solárna sprcha 15l ideálna na chatu

Máte už dosť studenej sprchy pri kempovaní alebo na chate? Máme pre vás ideálne riešenie – lacný 15l solárny sprchový záves! Táto závesná solárna sprcha je nielen cenovo dostupná, ale aj neuveriteľne užitočná. Môžete ju používať pri kempovaní alebo aj doma na záhrade. A čo je na tom najlepšie? Nepotrebuje žiadnu elektrinu! Slnko urobí všetku prácu za vás.

Cena v čase recenzie: 11,61 €

Zahnutá dizajnová solárna sprcha SPRING z hliníka

Solárna sprcha od talianskeho výrobcu Formidra SPRING so zakriveným oplachom nôh a jedinečným dizajnom inšpirovaným veľkou sestrou DADA. Je tiež vyrobená z hliníka, len v menšej verzii. Samonosná konštrukcia sprchy je navrhnutá ako 30-litrový zásobník vody a zároveň solárny kolektor, ktorý využíva slnečnú energiu na ohrev vody. Tento ohrev je teda úplne zadarmo.

Cena v čase recenzie: 763,50 €

Menšia solárna sprcha s ručnou sprchovou hlavicou

Vychutnajte si teplú sprchu pri bazéne alebo v záhrade s touto praktickou solárnou sprchou! Má 8-litrovú nádrž a na ohrev vody využíva solárnu energiu. Keďže na ohrev vody nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenie, solárna sprcha je energeticky úsporná a šetrná k životnému prostrediu. Nádrž je vyrobená z bezpečného PVC. Čierna farba pomáha zvyšovať absorpciu tepla.

Cena v čase recenzie: 138,10 €

Luxusná hliníková solárna záhradná sprcha Fantasy Rain 34 L

Luxusná záhradná solárna sprcha v striebornej imitácii hliníka Fantasy Rain 34 l je skvelým doplnkom každého vonkajšieho priestoru. Táto solárna sprcha vám umožní užívať si príjemne teplú vodu bez akýchkoľvek nákladov na životné prostredie alebo vašu peňaženku. Solárna sprcha je navrhnutá tak, aby sa plnila len studenou vodou v zásobníku, ktorý absorbuje slnečnú energiu a ohrieva vodu na teplotu 50 °C, čím vám poskytuje osviežujúcu a príjemnú sprchu.

Cena v čase recenzie: 282,52 €

Skladacia záhradná solárna sprcha Hawaj Fantasy Rain 35 l

Sprchovanie po práci v záhrade, po opaľovaní alebo po vylezení z bazéna je také jednoduché! Stačí si zaobstarať skladací solárny sprchovací kút Hawaii Fantasy Rain 35L. Jednoduchý, elegantný dizajn inšpirovaný Havajskými ostrovmi slúži ako zásobník vody aj ako solárny kolektor. Teplú vodu môžete mať rýchlo, ekologicky a bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí na jej ohrev. Teplotu vody môžete ľahko regulovať pomocou pákového kohútika. Slnko vám spoľahlivo ohreje vodu od apríla do septembra a niekedy aj oveľa dlhšie.

Cena v čase recenzie: 249,65 €

Lacná solárna záhradná sprcha 18 L pre bazén

Pýtate sa, ako sa po osviežujúcom kúpeli v bazéne opláchnuť teplou vodou bez toho, aby ste museli platiť za ohrev vody? Nehľadajte nič iné ako lacnú solárnu bazénovú sprchu s veľkorysým objemom 18 litrov! Vďaka výške 215 cm môžu sprchu používať aj najvyšší jedinci bez toho, aby sa museli hrbiť ako hrbáč. A vďaka otočnej sprchovej hlavici môžete vodu ľahko nasmerovať tam, kam chcete.

Cena v čase recenzie: 126 €

Veľká solárna sprcha Uno 35 L

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 35 litrov na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je vybavená aj samostatným kohútikom vo výške kolien na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 215,02 €

Zelená solárna sprcha Formidra Big HAPPY

Solárnu sprchu možno použiť v každej záhrade. Chcete sa osviežiť počas horúcich dní alebo sa umyť pred plávaním v bazéne? Žiadny problém. Ak sa opláchnete pred vstupom do bazéna (či už nadzemného, zapusteného alebo len nafukovacieho), vyhnete sa zbytočnému znečisteniu vody v bazéne. Smyjete zo seba pot, prebytočný opaľovací krém, prach, drobné nečistoty a ušetríte si starosti s častým čistením bazéna. Nehovoriac o zníženej spotrebe bazénovej chémie. Po plávaní príde vhod aj sprcha s čistou vodou. Solárnu sprchu Formidra Big Happy môžete používať, aj keď nevlastníte bazén.

Cena v čase recenzie: 290,89 €

Lacná solárna sprcha Marimex DUO

Solárna záhradná sprcha DUO je lacné a ekologické riešenie, ktoré vám zabezpečí neustály prísun teplej vody počas celého leta. Voda vo vnútri sprchy sa ohrieva pomocou solárnej energie a môže dosiahnuť teplotu až 60 °C. Nádrž na vodu má objem 17 litrov. Môže teda poskytnúť krátku sprchu pre niekoľko osôb. Sprcha však musí byť neustále pripojená k prívodu vody, bez ktorého nie je sprchovanie možné. Ak je sprcha odpojená a pákový ventil je zatvorený, nedochádza k úniku vody.

Cena v čase recenzie: 81,11 €

Moderná solárna záhradná sprcha s objemom 20 l

Dostupná investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti a určite sa oplatí. A tu v dizajne, ktorý sa hodí priamo do vonkajšieho priestoru. Existuje mnoho dôvodov, prečo si zaobstarať túto praktickú vonkajšiu solárnu sprchu. Solárna sprcha UNO STYLE v zelenej farbe pojme až 20 litrov vody. Vonkajšia solárna sprcha v zelenej farbe sa hodí do každej záhrady. Poslúži nielen pri bazéne, ale aj kdekoľvek v záhrade, na terase, chate alebo na dvore, kam si chodíte dobíjať energiu alebo si užívať záhradkárčenie.

Cena v čase recenzie: 167,90 €

Záhradná sprcha UNO so solárnym kolektorom na 22 l vody

Záhradnú sprchu UNO s objemom 20 litrov môžete používať celé leto, buď samostatne, alebo pri bazéne na sprchovanie pred kúpaním. Úplne ekologický ohrev vody pomocou solárnej energie šetrí planétu aj vašu peňaženku. Teplota vody vo vnútri sprchy môže dosiahnuť dokonca až 60 °C, takže sa nenechajte opariť. Telo sprchy slúži ako solárny kolektor s veľkým objemom vody, takže sa pod sprchou môže vystriedať niekoľko ľudí.

Cena v čase recenzie: 103,62 €

Prenosná solárna sprcha Marimex UNO 14

Solárne sprchy sú ekonomickou možnosťou osvieženia v exteriéri. Oceníte ju po práci a športe alebo jednoducho počas sparných dní. A ak sa osprchujete zakaždým pred vstupom do bazéna, udržíte vodu dlhšie čistú. Z vody zmyjete pot, drobné nečistoty a prebytočný opaľovací krém. Prenosná solárna sprcha UNO so 14-litrovým zásobníkom je vyrobená z polypropylénu a môžete ju používať na záhrade, na chate alebo pri kempovaní.

Cena v čase recenzie: 117,90 €

Solárna bazénová sprcha Hanscraft Blue Rainbow 2 s nožným kohútikom

Druhá zo série solárnych spŕch HANSCRAFT Blue Rainbow 2 je vysoká 214 cm a od lacného modelu Blue Rainbow 1 sa líši tým, že má aj nožný kohútik, čo je veľmi praktická vec. Môžete si pohodlne opláchnuť nohy, napríklad pred vstupom do bazéna alebo vírivky. Ohrev vody v tomto modeli zaručuje aj čierny povrch solárnej sprchy. Je tiež vybavená dizajnovým strieborným pruhom uprostred, čo ocenia nároční zákazníci.

Cena v čase recenzie: 153,47 €

Hliníková solárna sprcha 40 l pre záhradný bazén

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 40 l na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je vybavená aj samostatným kohútikom vo výške kolien na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 540,57 €

Luxusná solárna sprcha Dada Curve pre záhradný bazén

Solárna sprcha od talianskeho výrobcu Formidra DADA s nezávislou ručnou sprchou. Samonosná hliníková konštrukcia sprchy je navrhnutá ako nádrž na vodu s objemom 38 litrov a zároveň ako solárny kolektor, ktorý využíva slnečnú energiu na ohrev vody. Okrem toho má sprcha prípojku na teplú vodu, čo predlžuje jej používanie a umožňuje ju používať aj v chladnejšom počasí alebo mimo letnej sezóny.

Cena v čase recenzie: 820,85 €

Lacná solárna sprcha Hawaii Cool 20 L

Trávite radi všetok voľný čas v záhrade a užívate si čerstvý vzduch? Potom viete, že zostať vonku počas sparných letných dní je často nadľudská úloha. Ak nemáte bazén, ale túžite po nejakej forme osvieženia, ktorá vám nedovolí utiecť do tieňa vášho domu, potom verte, že ste na správnom mieste. Máme pre vás riešenie, ktoré ozdobí vašu záhradu a poskytne vám vytúžené osvieženie!

Cena v čase recenzie: 83,19 €

Záhradná solárna sprcha – 8 l

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie, aby poskytovala ohrev vody úplne zadarmo pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie, pričom jej telo slúži aj ako slnečný kolektor. Pojme až 8 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody.

Cena v čase recenzie: 62,90 €

Veľká hliníková solárna záhradná sprcha UNO 40 l

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 40 l na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je pevne ukotvená do zeme pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia), čo zabezpečuje dokonalú stabilitu.

Cena v čase recenzie: 236,79 €

UNO STYLE solárna modrá sprcha

Otázka neznie, či si zaobstarať solárnu sprchu, ale ktorú si vybrať? Ak vám záleží nielen na kvalite, výkone, ale aj na dizajne, potom vás tento model osloví a patrične skrášli váš exteriér. Solárna sprcha UNO STYLE v modrej farbe s objemom zásobníka vody 20 litrov je veľmi efektívnym riešením, ktoré šetrí priestor. Používanie solárnej sprchy má mnoho výhod a určite oceníte jej ekologickú prevádzku, ktorá je úplne zadarmo. Nič sa nevyrovná efektívnemu využívaniu slnečnej energie. Jediné, čo je potrebné, a to je umiestnenie sprchy na slnečné miesto.

Cena v čase recenzie: 167,90 €

Solárna sprcha Marimex Sunny Style

Máte na záhrade bazén? Potom určite viete, aké ťažké je udržiavať vodu stále čistú a že niekedy sa aj napriek vašej snahe voda zakalí. A teraz ruku na srdce: sprchujete sa pred vstupom do bazéna? Ak to nerobíte, niet divu, že voda v bazéne nemá takú farbu, akú by ste chceli! Nebojte sa, nebudete nútení vypúšťať celý bazén. Namiesto toho vám predstavíme zaujímavé a praktické riešenie, ktoré si zaručene zamilujete!

Cena v čase recenzie: 83,90 €

Solárna sprcha UNO 38 L s dlhou hlavou

Doprajte svojej záhrade luxus, po ktorom ste túžili. Krásne horúce dni lákajú čoraz viac ľudí tráviť čas na čerstvom vzduchu. Keď však slnko začne páliť ich pokožku, je ťažké vydržať tento vek, preto väčšina z nich uteká do chladného tieňa, ktorý ponúka domov. Nie je to škoda? Prestaňte utekať pred teplom a namiesto toho si zaobstarajte krásny dizajnový kúsok do záhrady, ktorý sa stane jej ozdobou!

Cena v čase recenzie: 141,45 €

Záhradná solárna sprcha 20 l

Vďaka solárnej sprche máte teplú vodu s nulovými nákladmi. Ohrev vody bez elektriny. Solárna sprcha má kovovú základňu, ktorá zaručuje stabilitu. Príslušenstvo je vyrobené z pochrómovaného kovu. Telo je dvojdielne, možno ho rozdeliť na dve časti. Sprchová hlavica je ľahko nastaviteľná a otáča sa o 180 stupňov.

Cena v čase recenzie: 82,81 €

Strieborná luxusná solárna sprcha Speedshower pre záhradný bazén

Vychutnajte si dokonalé pohodlie a relaxáciu pri každom sprchovaní vonku s touto luxusnou solárnou sprchou Speedshower slim line! Sprcha má nádherný strieborný dizajn, ktorý urobí veľký dojem nielen na záhrade alebo pri bazéne, ale aj pri použití na pláži, pri dovolenkovom dome, móle alebo na terase. Jedinečný hliníkový dizajn sa jednoducho hodí úplne všade!

Cena v čase recenzie: 578,03 €

Solárna sprcha FANTASY RAIN 35l

Osvieženie v studenom bazéne je veľmi príjemné, najmä počas horúcich dní, a tento záhradný luxus si užíva nespočetné množstvo ľudí. Pre niektorých je však zmena prostredia – z bazéna na čerstvý vzduch, prípadne pod slnečníkom – dosť veľkým teplotným šokom a premýšľajú nad riešeniami, ako sa udržať v teple aj po príjemnom osviežení v bazéne. Je to aj váš prípad? Potom si nenechajte ujsť nasledujúce riadky, v ktorých máme pre vás skvelý tip!

Cena v čase recenzie: 128,96 €

1 2