Veľká solárna sprcha Uno 35 L

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Praktickosť
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 7.4/10

Vonkajšia sprcha UNO s nevídaným objemom 35 litrov na vonkajšie použitie. Zabezpečuje ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice, a tým dokonalý pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením a telom sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, sprchovanie nie je možné. Sprcha je vybavená aj samostatným kohútikom vo výške kolien na oplachovanie nôh.

Voda ide z hadice priamo do tohto kohútika, nevyteká z neho žiadna ohriata voda. Horná sprchová hlavica je vybavená závesom, a tak sa dá polohovať rôznymi smermi. Sprcha je pevne ukotvená do zeme pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia), čo zabezpečuje dokonalú stabilitu.

Ventil na vypúšťanie vody je na strane sprchy. Sprcha je vybavená ventilom na nastavenie teploty vytekajúcej vody. Vzhľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 °C, sa odporúča najprv otočiť ventil doprava, otočiť ho smerom od tela sprchy, aby sa uvoľnila studená voda, a potom otočiť ventil doľava, aby sa voda zmiešala na požadovanú teplotu.

Z dolného kohútika tečie len studená voda. Súčasťou dodávky je rýchlospojka na hadicu.

Cena v čase recenzie: 215,02 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Veľká solárna sprcha Uno 35 L.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Zelená solárna sprcha Formidra Big HAPPY

Zelená solárna sprcha Formidra Big HAPPY

» Ďalší Lacná solárna záhradná sprcha 18 L pre bazén

Lacná solárna záhradná sprcha 18 L pre bazén