Lacná malá solárna sprcha s kapacitou nádrže 8 l

Lacná malá solárna sprcha s kapacitou nádrže 8 l
Nastavenie teploty vody a solárna sprchová hlavica
Nastavenie teploty vody a solárna sprchová hlavica
Princíp fungovania solárnej sprchy
Princíp fungovania solárnej sprchy

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Praktickosť
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 7.8/10

Ak ste si niekedy pomysleli: “Chcel by som sa sprchovať na záhrade bez toho, aby som si zvýšil účet za elektrinu”, mám pre vás riešenie. Pozrite si záhradnú sprchu UNO, lacnú malú solárnu sprchu, ktorá sa vysmieva do tváre vašej bežnej vnútornej sprche, ktorá žerie elektrinu alebo plyn. Tento malý chlapík je taký ekologický, že na ohrev vody využíva solárnu energiu. Nielenže využíva silu slnka ako nejaký superhrdina, ale jeho telo slúži ako solárny kolektor. Takže zatiaľ čo sa vy vyhrievate pod jeho prúdom, on je zaneprázdnený nasávaním lúčov pre vašu ďalšiu sprchu. Je to celkom multitasker, však?”

Sprcha sa pevne ukotví do zeme pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia), čím sa zabezpečí jej dokonalá stabilita. vypúšťací ventil sa nachádza na spodnej strane sprchy. Sprcha je vybavená ventilom na nastavenie teploty odtekajúcej vody. Vzhľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 °C, sa odporúča najprv pustiť studenú vodu a potom otáčaním ventilu doprava premiešať vodu na požadovanú teplotu. súčasťou balenia je rýchlospojka na hadicu a teflónová páska.

Nechajte sa ešte príliš uniesť a začnite snívať o nekonečných horúcich sprchách pod holým nebom. Má to samozrejme háčik. Naša záhradná sprcha UNO má objem nádrže 8 litrov. Čo sa môže zdať málo, ale horúca voda sa mieša so studenou vodou, takže skutočný obsah horúcej vody je oveľa vyšší. A nezabudnite ju pripojiť k prívodu vody, ak neplánujete ísť na sucho. Bez tohto zásadného kroku sa záhradná sprcha UNO zmení na ozdobu trávnika. Ak ju odpojíte a uzavriete ventil, nedôjde k úniku vody. Aha! Je to tak, toto malé zariadenie je nielen ekologické a šetrné k rozpočtu, ale je aj bez neporiadku.

Záhradná sprcha UNO je skrátka vaše lacné, malé, ekologické a viacúčelové riešenie na vonkajšie kúpanie, ktoré nepretečie po celom trávniku, ale trvá na pripojení k vodovodnej sieti.

Základné vlastnosti

  • Objem nádrže solárnej sprchy: 8 litrov
  • Maximálny povolený tlak vody na vstupe: 3 bary
  • Minimálny potrebný tlak: 2 bary
  • Výška: 124 cm
  • Čistá hmotnosť výrobku: 4 kg
  • Dolná doska kotvy

 

Materiál

  • Plast

Cena v čase recenzie: 41,20 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Lacná malá solárna sprcha s kapacitou nádrže 8 l.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Čierna solárna sprcha UNO 20 l

Čierna solárna sprcha UNO 20 l

» Ďalší Hliníková solárna sprcha s LED svetlom UNO 35 l

Hliníková solárna sprcha s LED svetlom UNO 35 l