Lacná závesná solárna sprcha 15l ideálna na chatu

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Praktickosť
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 7.8/10

Máte už dosť studenej sprchy pri kempovaní alebo na chate? Máme pre vás ideálne riešenie – lacný 15l solárny sprchový záves! Táto závesná solárna sprcha je nielen cenovo dostupná, ale aj neuveriteľne užitočná. Môžete ju používať pri kempovaní alebo aj doma na záhrade. A čo je na tom najlepšie? Nepotrebuje žiadnu elektrinu! Slnko urobí všetku prácu za vás.

Závesná solárna sprcha má objem 15 litrov, čo je viac než dosť na rýchle osprchovanie. Navyše dokáže ohriať vodu až na 40-60 °C v závislosti od intenzity slnečného žiarenia. Horúcu sprchu si tak môžete vychutnať aj pod holým nebom. A už sme spomenuli, aké jednoduché je jej používanie? Stačí ju zavesiť a nechať slnko robiť svoju prácu.

Za nás je lacná 15l závesná solárna sprcha určite vynikajúcou investíciou pre každého, kto má rád prírodu alebo chce udržateľnejšie riešenie pre svoje každodenné sprchovanie. Je cenovo dostupná, ľahko sa používa a je šetrná k životnému prostrediu. Tak na čo ešte čakáte? Kúpte si svoju ešte dnes a vychutnajte si teplú a osviežujúcu sprchu, nech ste kdekoľvek!

Cena v čase recenzie: 11,61 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Lacná závesná solárna sprcha 15l ideálna na chatu.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Zahnutá dizajnová solárna sprcha SPRING z hliníka

Zahnutá dizajnová solárna sprcha SPRING z hliníka

» Ďalší Solárna sprcha Lidl PARKSIDE RDS 18 A1

Solárna sprcha Lidl PARKSIDE RDS 18 A1