Solárna sprcha Merkurymarket Uno 20 L

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Praktickosť
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 8.2/10

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie, aby poskytovala ohrev vody úplne zadarmo pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie, pričom jej telo slúži aj ako slnečný kolektor. Pojme až 22 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha ešte pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, nie je možné sa sprchovať. Horná sprchová hlavica je vybavená kĺbom na polohovanie. Ak je sprcha odpojená a ventil je uzavretý, nedochádza k úniku vody. Sprcha je pevne ukotvená do zeme pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia), čo zabezpečuje dokonalú stabilitu.

Ventil na vypúšťanie vody sa nachádza v spodnej časti sprchy. Sprcha je vybavená ventilom na nastavenie teploty odtekajúcej vody. Vzhľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 °C, sa odporúča najprv otočiť ventil doprava, vychýliť ho od telesa sprchy, aby sa uvoľnila studená voda, a potom otočiť ventil doľava, aby sa voda zmiešala na požadovanú teplotu.

Maximálny povolený tlak vody je 3 bar. Kotviaca doska má 4 otvory s priemerom 9 mm. rozstup dosiek je 130 mm. súčasťou dodávky je rýchlospojka na hadicu a teflónová páska.

Cena v čase recenzie: 119,90 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Solárna sprcha Merkurymarket Uno 20 L.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Záhradná sprcha z bieleho jedľového dreva

Záhradná sprcha z bieleho jedľového dreva

» Ďalší Solárna sprcha v dekore dreva GRE Wood 20l

Solárna sprcha v dekore dreva GRE Wood 20l